Продукція > JAE ELECTRONICS > MA01F090VAABR500
MA01F090VAABR500
MA01F090VAABR500 JAE Electronics
topics_id=106655&ext_no=04&_lang=en&v=2022052613415550188909
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN FLOATING SIDE STR 90 POS
Features: Board Guide, Solder Retention
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 90
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Height Above Board: 0.248" (6.30mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 8mm, 10mm, 18mm
Number of Rows: 2
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FLOATING SIDE STR 90 POS, Features: Board Guide, Solder Retention, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 90, Pitch: 0.025" (0.64mm), Height Above Board: 0.248" (6.30mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 8mm, 10mm, 18mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA01F090VAABR500 MA01F090VAABR500 Виробник : JAE Electronics topics_id=106655&ext_no=04&_lang=en&v=2022052613415550188909 Description: CONN FLOATING SIDE STR 90 POS
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 90
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Кількість Ціна
MA01F090VAABR500 MA01F090VAABR500 Виробник : JAE Electronics topics_id=106655&ext_no=04&_lang=en&v=2022052613415550188909 Board to Board & Mezzanine Connectors CONN FLOATING SIDE STR 90 POS