Продукція > JAE ELECTRONICS > MA01F090VABBR300
MA01F090VABBR300
MA01F090VABBR300 JAE Electronics
JACS-11300.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN FLOATING SIDE STR 90 POS
Features: Board Guide
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 90
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Height Above Board: 0.484" (12.29mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 14mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FLOATING SIDE STR 90 POS, Features: Board Guide, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 90, Pitch: 0.025" (0.64mm), Height Above Board: 0.484" (12.29mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 14mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA01F090VABBR300 MA01F090VABBR300 Виробник : JAE Electronics JACS-11300.pdf Description: CONN FLOATING SIDE STR 90 POS
Features: Board Guide
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 90
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Mated Stacking Heights: 14mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 400 шт:
Кількість Ціна
MA01F090VABBR300 MA01F090VABBR300 Виробник : JAE Electronics Jae_Electronics_MA01F090VABBR300-2604838.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors CONN FLOATING SIDE STR 90 POS