Продукція > JAE ELECTRONICS > MA01F100VACBR150
MA01F100VACBR150
MA01F100VACBR150 JAE Electronics
topics_id=100600&ext_no=04&_lang=en&v=2021052010521147606309
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN FLOATING SIDE STR 100 POS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Board Guide
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 100
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Height Above Board: 0.720" (18.30mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 30mm
Number of Rows: 2
на замовлення 450 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 150
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FLOATING SIDE STR 100 POS, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 100, Pitch: 0.025" (0.64mm), Height Above Board: 0.720" (18.30mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 30mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA01F100VACBR150 MA01F100VACBR150 Виробник : JAE Electronics Jae_Electronics_MA01F100VACBR150-2604840.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors CONN FLOATING SIDE STR 100 POS
на замовлення 245 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
MA01F100VACBR150 MA01F100VACBR150 Виробник : JAE Electronics topics_id=100600&ext_no=04&_lang=en&v=2021052010521147606309 Description: CONN FLOATING SIDE STR 100 POS
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Board Guide
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 100
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Mated Stacking Heights: 30mm