Продукція > JAE ELECTRONICS > MA01F140VAABR500
MA01F140VAABR500
MA01F140VAABR500 JAE Electronics
MB_0369_2E_MA01.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors CONN FLOATING SIDE STR 140 POS
на замовлення 280 шт:
Написати відгук
Description: CONN FLOATING SIDE STR 140 POS, Features: Board Guide, Solder Retention, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 140, Pitch: 0.025" (0.64mm), Height Above Board: 0.248" (6.30mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 8mm, 10mm, 18mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA01F140VAABR500 MA01F140VAABR500 Виробник : JAE Electronics MA01_Series.pdf Description: CONN FLOATING SIDE STR 140 POS
Features: Board Guide, Solder Retention
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 140
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Height Above Board: 0.248" (6.30mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 8mm, 10mm, 18mm
Number of Rows: 2
на замовлення 494 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 140
Pitch: 0.025" (0.64mm)