Продукція > JAE ELECTRONICS > MA01F140VABBR300
MA01F140VABBR300
MA01F140VABBR300 JAE Electronics
JACS-11300.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN FLOATING SIDE STR 140 POS
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Board Guide, Solder Retention
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 140
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Height Above Board: 0.484" (12.29mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 14mm, 16mm, 24mm
Number of Rows: 2
на замовлення 116 шт:
Написати відгук
Description: CONN FLOATING SIDE STR 140 POS, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Solder Retention, Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 140, Pitch: 0.025" (0.64mm), Height Above Board: 0.484" (12.29mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 14mm, 16mm, 24mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA01F140VABBR300 MA01F140VABBR300 Виробник : JAE Electronics JACS-11300.pdf Description: CONN FLOATING SIDE STR 140 POS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 140
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
MA01F140VABBR300 MA01F140VABBR300 Виробник : JAE Electronics JACS-11300.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors CONN FLOATING SIDE STR 140 POS