Продукція > JAE ELECTRONICS > MA01R030VABBR600
MA01R030VABBR600
MA01R030VABBR600 JAE Electronics
Виробник: JAE Electronics
Description: RIGID SIDE B2B CONNECTOR, 30 POS
Features: Board Guide
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 30
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Height Above Board: 0.260" (6.60mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 20mm
Number of Rows: 2
на замовлення 600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 600
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RIGID SIDE B2B CONNECTOR, 30 POS, Features: Board Guide, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 30, Pitch: 0.025" (0.64mm), Height Above Board: 0.260" (6.60mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 20mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA01R030VABBR600 MA01R030VABBR600 Виробник : JAE Electronics JAE_Electronic_MA01R030VABBR600-2604817.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors CONN RIGID SIDE STRAIGHT 30 POS
на замовлення 159 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
MA01R030VABBR600 MA01R030VABBR600 Виробник : JAE Electronics ?file_nm=MA01R030VABBR600.pdf&orientation=portrait&no_cache=0&path=%2Fen%2Fconnectors%2Fseries%2Fdetail%2Fproduct%2Fid%3D100581%26v=2021052010521147606309 Description: RIGID SIDE B2B CONNECTOR, 30 POS
Features: Board Guide
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 30
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Mated Stacking Heights: 20mm