Продукція > JAE ELECTRONICS > MA01R040VABBR600
MA01R040VABBR600
MA01R040VABBR600 JAE Electronics
topics_id=100288&ext_no=08&_lang=en&v=2023062917292918617109
Виробник: JAE Electronics
Description: AUTOMOTIVE GRADE, HIGH-SPEED TRA
Features: Board Guide
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 40
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Height Above Board: 0.260" (6.60mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Number of Rows: 2
на замовлення 510 шт:
Написати відгук
Description: AUTOMOTIVE GRADE, HIGH-SPEED TRA, Features: Board Guide, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 40, Pitch: 0.025" (0.64mm), Height Above Board: 0.260" (6.60mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA01R040VABBR600 MA01R040VABBR600 Виробник : JAE Electronics topics_id=100288&ext_no=08&_lang=en&v=2023062917292918617109 Board to Board & Mezzanine Connectors 40 Position, Floating Board-to-Board Connector, 0.635mm Pitch wBoss
на замовлення 520 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Features: Board Guide
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 40
Pitch: 0.025" (0.64mm)