Продукція > JAE ELECTRONICS > MA01R040VADBR500
MA01R040VADBR500
MA01R040VADBR500 JAE Electronics
MA01_Series.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RIGID SIDE STR 40 POS
Features: Board Guide, Solder Retention
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 40
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Height Above Board: 0.339" (8.60mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 10mm, 16mm, 22mm
Number of Rows: 2
на замовлення 103 шт:
Написати відгук
Description: CONN RIGID SIDE STR 40 POS, Features: Board Guide, Solder Retention, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 40, Pitch: 0.025" (0.64mm), Height Above Board: 0.339" (8.60mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 10mm, 16mm, 22mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA01R040VADBR500 MA01R040VADBR500 Виробник : JAE Electronics MA01_Series.pdf Description: CONN RIGID SIDE STR 40 POS
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 40
Pitch: 0.025" (0.64mm)