Продукція > JAE ELECTRONICS > MA01R060HAYBR600
MA01R060HAYBR600
MA01R060HAYBR600 JAE Electronics
JAE Electronics_MA01R060HAYBR600.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors CONN RIGID SIDE R/A 60 POS
на замовлення 566 шт:
Написати відгук
Description: CONN RIGID SIDE R/A 60 POS, Features: Board Guide, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 60, Pitch: 0.025" (0.64mm), Height Above Board: 0.260" (6.60mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA01R060HAYBR600 MA01R060HAYBR600 Виробник : JAE Electronics topics_id=100589&ext_no=04&_lang=en&v=2021052010521147606309 Description: CONN RIGID SIDE R/A 60 POS
Features: Board Guide
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 60
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Height Above Board: 0.260" (6.60mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Number of Rows: 2
на замовлення 447 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Features: Board Guide
Contact Finish: Gold
Number of Positions: 60
Pitch: 0.025" (0.64mm)