Продукція > JAE ELECTRONICS > MA01R060VABBR600
MA01R060VABBR600
MA01R060VABBR600 JAE Electronics
topics_id=100588&ext_no=04&_lang=en&v=2021052010521147606309
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RIGID SIDE STR 60 POS
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Board Guide
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 60
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Height Above Board: 0.260" (6.60mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 14mm
Number of Rows: 2
на замовлення 364 шт:
Написати відгук
Description: CONN RIGID SIDE STR 60 POS, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 60, Pitch: 0.025" (0.64mm), Height Above Board: 0.260" (6.60mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 14mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA01R060VABBR600 MA01R060VABBR600 Виробник : JAE Electronics JAE_Electronics_MA01R060VABBR600-2604819.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors CONN RIGID SIDE STR 60 POS
на замовлення 394 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
MA01R060VABBR600 MA01R060VABBR600 Виробник : JAE Electronics topics_id=100588&ext_no=04&_lang=en&v=2021052010521147606309 Description: CONN RIGID SIDE STR 60 POS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Board Guide
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 60
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Mated Stacking Heights: 14mm