Продукція > JAE ELECTRONICS > MA01R060VADBR500
MA01R060VADBR500
MA01R060VADBR500 JAE Electronics
MA01_Series.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RIGID SIDE STR 60 POS
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Board Guide, Solder Retention
Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 60
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Height Above Board: 0.339" (8.60mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 10mm, 16mm, 22mm
Number of Rows: 2
на замовлення 321 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RIGID SIDE STR 60 POS, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Solder Retention, Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 60, Pitch: 0.025" (0.64mm), Height Above Board: 0.339" (8.60mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 10mm, 16mm, 22mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA01R060VADBR500 MA01R060VADBR500 Виробник : JAE Electronics MA01_Series.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors CONN RIGID SIDE STR 60 POS
на замовлення 407 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
MA01R060VADBR500 MA01R060VADBR500 Виробник : JAE Electronics MA01_Series.pdf Description: CONN RIGID SIDE STR 60 POS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 60
Pitch: 0.025" (0.64mm)