Продукція > JAE ELECTRONICS > MA01R060VANBR200
MA01R060VANBR200
MA01R060VANBR200 JAE Electronics
topics_id=106655&ext_no=04&_lang=en&v=2022052613415550188909
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RIGID SIDE STR 60 POS
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Board Guide, Solder Retention
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 60
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Height Above Board: 0.654" (16.60mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 18mm, 24mm, 30mm
Number of Rows: 2
на замовлення 58 шт:
Написати відгук
Description: CONN RIGID SIDE STR 60 POS, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Solder Retention, Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 60, Pitch: 0.025" (0.64mm), Height Above Board: 0.654" (16.60mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 18mm, 24mm, 30mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA01R060VANBR200 MA01R060VANBR200 Виробник : JAE Electronics topics_id=106655&ext_no=04&_lang=en&v=2022052613415550188909 Board to Board & Mezzanine Connectors CONN RIGID SIDE STR 60 POS
на замовлення 200 шт:
термін постачання 159-168 дні (днів)
Кількість Ціна
MA01R060VANBR200 MA01R060VANBR200 Виробник : JAE Electronics topics_id=106655&ext_no=04&_lang=en&v=2022052613415550188909 Description: CONN RIGID SIDE STR 60 POS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 60
Pitch: 0.025" (0.64mm)