Продукція > JAE ELECTRONICS > MA01R080VABBR600
MA01R080VABBR600
MA01R080VABBR600 JAE Electronics
topics_id=100592&ext_no=04&_lang=en&v=2021052010521147606309
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RIGID SIDE STR 80 POS
Features: Board Guide
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 80
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Height Above Board: 0.260" (6.60mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 14mm
Number of Rows: 2
на замовлення 600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 600
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RIGID SIDE STR 80 POS, Features: Board Guide, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 80, Pitch: 0.025" (0.64mm), Height Above Board: 0.260" (6.60mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 14mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA01R080VABBR600 MA01R080VABBR600 Виробник : JAE Electronics JAE Electronics_MA01R080VABBR600.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors CONN RIGID SIDE STR 80 POS
на замовлення 2383 шт:
Кількість Ціна
MA01R080VABBR600 MA01R080VABBR600 Виробник : JAE Electronics topics_id=100592&ext_no=04&_lang=en&v=2021052010521147606309 Description: CONN RIGID SIDE STR 80 POS
Features: Board Guide
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 80
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Mated Stacking Heights: 14mm