Продукція > JAE ELECTRONICS > MA01R090VABBR600
MA01R090VABBR600
MA01R090VABBR600 JAE Electronics
topics_id=100596&ext_no=04&_lang=en&v=2021052010521147606309
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RIGID SIDE STR 90 POS
Features: Board Guide
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 90
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Height Above Board: 0.260" (6.60mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 14mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 600
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RIGID SIDE STR 90 POS, Features: Board Guide, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 90, Pitch: 0.025" (0.64mm), Height Above Board: 0.260" (6.60mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 14mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA01R090VABBR600 MA01R090VABBR600 Виробник : JAE Electronics JAE Electronics_MA01R090VABBR600.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors CONN RIGID SIDE STR 90 POS
на замовлення 374 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
MA01R090VABBR600 MA01R090VABBR600 Виробник : JAE Electronics topics_id=100596&ext_no=04&_lang=en&v=2021052010521147606309 Description: CONN RIGID SIDE STR 90 POS
Features: Board Guide
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 90
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Mated Stacking Heights: 14mm