Продукція > JAE ELECTRONICS > MA01R100VANBR200
MA01R100VANBR200
MA01R100VANBR200 JAE Electronics
topics_id=100597&ext_no=04&_lang=en&v=2021052010521147606309
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RIGID SIDE STR 100 POS
Features: Board Guide
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 100
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Height Above Board: 0.654" (16.60mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 24mm
Number of Rows: 2
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RIGID SIDE STR 100 POS, Features: Board Guide, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 100, Pitch: 0.025" (0.64mm), Height Above Board: 0.654" (16.60mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 24mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA01R100VANBR200 MA01R100VANBR200 Виробник : JAE Electronics topics_id=100597&ext_no=04&_lang=en&v=2021052010521147606309 Description: CONN RIGID SIDE STR 100 POS
Features: Board Guide
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 100
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Mated Stacking Heights: 24mm
Кількість Ціна
MA01R100VANBR200 MA01R100VANBR200 Виробник : JAE Electronics JAE_Electronics_MA01R100VANBR200-2604839.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors CONN RIGID SIDE STR 100 POS