Продукція > JAE ELECTRONICS > MA01R140HAYBR600
MA01R140HAYBR600
MA01R140HAYBR600 JAE Electronics
MB_0369_2E_MA01.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors CONN RIGID SIDE R/A 140 POS
на замовлення 525 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: CONN RIGID SIDE R/A 140 POS, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Board Guide, Solder Retention, Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 140, Pitch: 0.025" (0.64mm), Height Above Board: 0.260" (6.60mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA01R140HAYBR600 MA01R140HAYBR600 Виробник : JAE Electronics MA01_Series.pdf Description: CONN RIGID SIDE R/A 140 POS
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Board Guide, Solder Retention
Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 140
Pitch: 0.025" (0.64mm)
Height Above Board: 0.260" (6.60mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Number of Rows: 2
на замовлення 106 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Number of Positions: 140
Pitch: 0.025" (0.64mm)