MA401C104KAA
MA401C104KAA AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.1UF 100V X7R AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.1 uF X7R 10 %.
Інші пропозиції MA401C104KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA401C104KAA MA401C104KAA Виробник : KYOCERA AVX Components avxmaseries.pdf Cap Ceramic 0.1uF 100V X7R 10% Axial 125°C Bulk
товару немає в наявності
MA401C104KAA Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.1uF 100volts 10%
товару немає в наявності
MA401C104KAA MA401C104KAA Виробник : KYOCERA AVX AVX-MA-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.1 uF X7R 10 %