MA405A103FAA
MA405A103FAA AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 10000PF 50V NP0 AXIAL
на замовлення 16 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.01uF 1% C0G.
Інші пропозиції MA405A103FAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA405A103FAA MA405A103FAA Виробник : KYOCERA AVX Components avxmaseries.pdf Cap Ceramic 0.01uF 50V C0G 1% Axial 125°C Bulk
товару немає в наявності
MA405A103FAA Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.01uF 1% C0G