Продукція > AVX CORPORATION > MA405C224KAA-BULK
MA405C224KAA-BULK
MA405C224KAA-BULK AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 0.22UF 50V X7R AXIAL
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.22 uF X7R 10 %.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA405C224KAA-BULK MA405C224KAA-BULK Виробник : KYOCERA AVX Components avxmaseries.pdf Cap Ceramic 0.22uF 50V X7R 10% Axial 125°C Bulk
товару немає в наявності
MA405C224KAA-BULK MA405C224KAA-BULK Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.22uF 10% X7R
товару немає в наявності
MA405C224KAA-BULK MA405C224KAA-BULK Виробник : KYOCERA AVX AVX-MA-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.22 uF X7R 10 %