Продукція > AVX > MA505A223JAA
MA505A223JAA AVX
AVX-MA-Series-1022055.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.022uF 5% C0G
на замовлення 80 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.022UF 50V NP0 AXIAL, Tolerance: ±5%, Lead Style: Straight, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.500" L (6.35mm x 12.70mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 0.022 µF.
Інші пропозиції MA505A223JAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA505A223JAA MA505A223JAA Виробник : KYOCERA AVX Components avx-ma-series.pdf Cap Ceramic 0.022uF 50V C0G 5% Axial 125°C Bulk
товару немає в наявності
MA505A223JAA Виробник : KYOCERA AVX AVX-MA-Series.pdf Description: CAP CER 0.022UF 50V NP0 AXIAL
Tolerance: ±5%
Lead Style: Straight
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.250" Dia x 0.500" L (6.35mm x 12.70mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.022 µF