MA505C105KAA AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 1uF 10% X7R.
Інші пропозиції MA505C105KAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA505C105KAA MA505C105KAA Виробник : KYOCERA AVX Components avx-ma-series.pdf Cap Ceramic 1uF 50V X7R 10% Axial 125°C Bulk
товару немає в наявності
MA505C105KAA Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 1uF 10% X7R