MA505C105KAATR1 AVX Corporation
AVX-MA-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 1UF 50V X7R AXIAL
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1.0UF 50V 10%.
Інші пропозиції MA505C105KAATR1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA505C105KAATR1 MA505C105KAATR1 Виробник : KYOCERA AVX Components avx-ma-series.pdf Cap Ceramic 1uF 50V X7R 10% Axial 125°C T/R
товару немає в наявності
MA505C105KAATR1 MA505C105KAATR1 Виробник : AVX AVX-MA-Series-1022055.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1.0UF 50V 10%