MA5KP110A
MA5KP110A Microchip Technology
rf01010_rb.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 110VWM 177VC DO204AR
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 28A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 110V
Supplier Device Package: DO-204AR
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 122V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 177V
Power - Peak Pulse: 5000W (5kW)
Написати відгук
Description: TVS DIODE 110VWM 177VC DO204AR, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-204AR, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 28A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 110V, Supplier Device Package: DO-204AR, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 122V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 177V, Power - Peak Pulse: 5000W (5kW), Power Line Protection: No, Grade: Military, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції MA5KP110A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MA5KP110A MA5KP110A Виробник : Microchip Technology rf01010_rb.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 110V 5% 5000W uni