Продукція > TDK CORPORATION > MAF0603FAL470BT000
MAF0603FAL470BT000
MAF0603FAL470BT000 TDK Corporation
suppression-filter_commercial_maf0603fa_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 47 OHM 0201 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Filter Type: Audio Line
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 700mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 47 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 47 OHM 0201 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Filter Type: Audio Line, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.013" (0.33mm), Current Rating (Max): 200mA, DC Resistance (DCR) (Max): 700mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 47 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MAF0603FAL470BT000 MAF0603FAL470BT000 Виробник : TDK suppression-filter_commercial_maf0603fa_en.pdf Common Mode Chokes / Filters 0603 47ohm 200mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
MAF0603FAL470BT000 MAF0603FAL470BT000 Виробник : TDK Corporation suppression-filter_commercial_maf0603fa_en.pdf Description: FERRITE BEAD 47 OHM 0201 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Audio Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.013" (0.33mm)
Current Rating (Max): 200mA
Number of Lines: 1