Продукція > TDK CORPORATION > MAF1005FSA102AT000
MAF1005FSA102AT000
MAF1005FSA102AT000 TDK Corporation
suppression-filter_commercial_maf1005f_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Audio Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.030" (0.75mm)
Current Rating (Max): 230mA
DC Resistance (DCR) (Max): 900mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 16000 шт:
Написати відгук
Description: TDK - MAF1005FSA102AT000 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 1 kohm, 230 mA, MAF Series, 0.9 ohm, tariffCode: 85339000, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.9ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 230mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 1kohm, Produktpalette: MAF Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MAF1005FSA102AT000 MAF1005FSA102AT000 Виробник : TDK Corporation suppression-filter_commercial_maf1005f_en.pdf Description: FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Audio Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.030" (0.75mm)
Current Rating (Max): 230mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
MAF1005FSA102AT000 MAF1005FSA102AT000 Виробник : TDK suppression-filter_commercial_maf1005f_en.pdf Ferrite Beads Audio Noise Suprsion Filter 1kOhms 230mA
Мінімальне замовлення: 18
MAF1005FSA102AT000 Виробник : TDK 2914547.pdf Description: TDK - MAF1005FSA102AT000 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 1 kohm, 230 mA, MAF Series, 0.9 ohm
tariffCode: 85339000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.9ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 230mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1kohm
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85339000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.9ohm
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 230mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1kohm
Produktbreite: 0.5mm