Продукція > TDK > MAF1005PAD120CT000
MAF1005PAD120CT000
MAF1005PAD120CT000 TDK
suppression-filter_commercial_maf1005p_en.pdf
Виробник: TDK
Description: FERRITE BEAD 12 OHM 0402 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 6A
DC Resistance (DCR) (Max): 9mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 12 Ohms @ 900 MHz
на замовлення 30000 шт:
Написати відгук
Description: TDK - MAF1005PAD120CT000 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 12 ohm, 6 A, MAF Series, 9000 µohm, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 9000µohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 6A, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 12ohm, Produktpalette: MAF Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MAF1005PAD120CT000 MAF1005PAD120CT000 Виробник : TDK 3794916.pdf Description: TDK - MAF1005PAD120CT000 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 12 ohm, 6 A, MAF Series, 9000 µohm
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 9000µohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 6A
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 12ohm
Produktpalette: MAF Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 440 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 68
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 9000µohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 6A
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 12ohm
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 440 шт:
Мінімальне замовлення: 68
MAF1005PAD120CT000 MAF1005PAD120CT000 Виробник : TDK suppression-filter_commercial_maf1005p_en.pdf Description: FERRITE BEAD 12 OHM 0402 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Power Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 6A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 19
MAF1005PAD120CT000 MAF1005PAD120CT000 Виробник : TDK suppression-filter_commercial_maf1005p_en.pdf Ferrite Beads 1005 12ohm 6A Noise Suppress Filter