Продукція > TDK CORPORATION > MAF1608FAD121CT000
MAF1608FAD121CT000
MAF1608FAD121CT000 TDK Corporation
suppression-filter_commercial_maf1608f_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Audio Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 1.35A
DC Resistance (DCR) (Max): 105mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MAF1608FAD121CT000 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 120 ohm, 1.35 A, MAF Series, 0.105 ohm, tariffCode: 85339000, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.105ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 1.35A, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 120ohm, Produktpalette: MAF Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
MAF1608FAD121CT000 MAF1608FAD121CT000 Виробник : TDK Corporation suppression-filter_commercial_maf1608f_en.pdf Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Audio Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 1.35A
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 15
MAF1608FAD121CT000 Виробник : TDK 2914549.pdf Description: TDK - MAF1608FAD121CT000 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 120 ohm, 1.35 A, MAF Series, 0.105 ohm
tariffCode: 85339000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.105ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 1.35A
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktpalette: MAF Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85339000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.105ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 1.35A
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktpalette: MAF Series
Produktbreite: 0.8mm