Продукція > TDK CORPORATION > MAF1608GAD121LTAH0
MAF1608GAD121LTAH0
MAF1608GAD121LTAH0 TDK Corporation
suppression-filter_commercial_maf1608g_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 0603 1LN
Filter Type: Audio Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.030" (0.75mm)
Current Rating (Max): 3.2A
Part Status: Active
Number of Lines: 1
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: TDK - MAF1608GAD121LTAH0 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 20 ohm, 3.2 A, MAF Series, 0.027 ohm, tariffCode: 85480090, Produkthöhe: 0.6mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.027ohm, Qualifikation: -, isCanonical: N, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 3.2A, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 20ohm, Produktpalette: MAF Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MAF1608GAD121LTAH0 MAF1608GAD121LTAH0 Виробник : TDK 3257144.pdf Description: TDK - MAF1608GAD121LTAH0 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 20 ohm, 3.2 A, MAF Series, 0.027 ohm
tariffCode: 85480090
Produkthöhe: 0.6mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.027ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 3.2A
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 20ohm
Produktpalette: MAF Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85480090
Produkthöhe: 0.6mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.027ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 3.2A
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 20ohm
Produktpalette: MAF Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 67
MAF1608GAD121LTAH0 MAF1608GAD121LTAH0 Виробник : TDK suppression-filter_commercial_maf1608g_en.pdf Ferrite Beads 0603 20ohms 3.2A Noise Suprsn filter
Мінімальне замовлення: 25
Filter Type: Audio Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.030" (0.75mm)
Current Rating (Max): 3.2A