Продукція > TDK CORPORATION > MAF1608GAD201LTAH0
MAF1608GAD201LTAH0
MAF1608GAD201LTAH0 TDK Corporation
suppression-filter_commercial_maf1608g_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Audio Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.030" (0.75mm)
Part Status: Active
Number of Lines: 1
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MAF1608GAD201LTAH0 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 30 ohm, 2.3 A, MAF, 0.059 ohm, tariffCode: 85489090, Produkthöhe: 0.6mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.059ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 2.3A, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 30ohm, Produktpalette: MAF, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MAF1608GAD201LTAH0 MAF1608GAD201LTAH0 Виробник : TDK suppression-filter_commercial_maf1608g_en.pdf Ferrite Beads 0603 30ohms 2.3A Noise Suprsn filter
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Audio Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.030" (0.75mm)
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 20
MAF1608GAD201LTAH0 MAF1608GAD201LTAH0 Виробник : TDK 3257144.pdf Description: TDK - MAF1608GAD201LTAH0 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 30 ohm, 2.3 A, MAF, 0.059 ohm
tariffCode: 85489090
Produkthöhe: 0.6mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.059ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 2.3A
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 30ohm
Produktpalette: MAF
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 50 шт:
Мінімальне замовлення: 46
tariffCode: 85489090
Produkthöhe: 0.6mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.059ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 2.3A
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 30ohm
Produktpalette: MAF
Produktbreite: 0.8mm