Продукція > TDK CORPORATION > MAF1608GAD471LTAH0
MAF1608GAD471LTAH0
MAF1608GAD471LTAH0 TDK Corporation
suppression-filter_commercial_maf1608g_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
Filter Type: Audio Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.030" (0.75mm)
Current Rating (Max): 1.6A
DC Resistance (DCR) (Max): 75mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz
Написати відгук
Description: TDK - MAF1608GAD471LTAH0 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 60 ohm, 1.6 A, MAF Series, 0.075 ohm, tariffCode: 85480090, Produkthöhe: 0.6mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.075ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 1.6A, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 60ohm, Produktpalette: MAF Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MAF1608GAD471LTAH0 MAF1608GAD471LTAH0 Виробник : TDK Corporation suppression-filter_commercial_maf1608g_en.pdf Description: FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
Filter Type: Audio Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.030" (0.75mm)
Current Rating (Max): 1.6A
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
MAF1608GAD471LTAH0 MAF1608GAD471LTAH0 Виробник : TDK 3257144.pdf Description: TDK - MAF1608GAD471LTAH0 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 60 ohm, 1.6 A, MAF Series, 0.075 ohm
tariffCode: 85480090
Produkthöhe: 0.6mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.075ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 1.6A
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 60ohm
Produktpalette: MAF Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85480090
Produkthöhe: 0.6mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.075ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 1.6A
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 60ohm
Produktpalette: MAF Series
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 61
MAF1608GAD471LTAH0 MAF1608GAD471LTAH0 Виробник : TDK suppression-filter_commercial_maf1608g_en.pdf Ferrite Beads 0603 60ohms 1.6A Noise Suprsn filter