MAG10-2C-30.25
MAG10-2C-30.25 Monolithic Power Systems (MPS)
Виробник: Monolithic Power Systems (MPS)
Sensor Fixings & Accessories Cylinder Magnet for Sensors OD3 H2.5
на замовлення 1105 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CYLINDER MAGNET FOR SENSORS OD3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Cylinder, For Use With/Related Products: MAG10, Operating Temperature: 150°C (TA), Size: 0.118" Dia x 0.098" L (3.00mm x 2.50mm), Material - Magnet: Nd-Fe-B.
Інші пропозиції MAG10-2C-30.25
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Cylinder
For Use With/Related Products: MAG10
Operating Temperature: 150°C (TA)
Size: 0.118" Dia x 0.098" L (3.00mm x 2.50mm)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Cylinder