MAL202134102E3
MAL202134102E3 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
021asm.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 10V AXIAL TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia x 0.709" L (10.00mm x 18.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 320mOhm
Lifetime @ Temp.: 2500 Hrs @ 85°C
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 10 V
Impedance: 200 mOhms
Ripple Current @ High Frequency: 660 mA @ 10 kHz
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - MAL202134102E3 - ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 1000UF, 10V, 20%, AXIAL, tariffCode: 85322200, Produkthöhe: -, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Axial Leaded, Polarität: Polar, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Lebensdauer bei Temperatur: 1000 hours @ 85°C, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.32ohm, Produktlänge: 18mm, euEccn: NLR, Kapazität: 1000µF, Spannung (DC): 10V, Rippelstrom: 550mA, Produktpalette: 021 ASM Series, productTraceability: No, Produktdurchmesser: 10mm, Kondensatoranschlüsse: Axial Leaded, Betriebstemperatur, max.: 105°C, Produktbreite: -, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MAL202134102E3 MAL202134102E3 Виробник : VISHAY VISH-S-A0002931203-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - MAL202134102E3 - ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 1000UF, 10V, 20%, AXIAL
tariffCode: 85322200
Produkthöhe: -
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Axial Leaded
Polarität: Polar
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Lebensdauer bei Temperatur: 1000 hours @ 85°C
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 0.32ohm
Produktlänge: 18mm
euEccn: NLR
Kapazität: 1000µF
Spannung (DC): 10V
Rippelstrom: 550mA
Produktpalette: 021 ASM Series
productTraceability: No
Produktdurchmesser: 10mm
Kondensatoranschlüsse: Axial Leaded
Betriebstemperatur, max.: 105°C
Produktbreite: -
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 465 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
MAL202134102E3 MAL202134102E3 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components 021asm.pdf Description: CAP ALUM 1000UF 20% 10V AXIAL TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 10 V
Impedance: 200 mOhms
на замовлення 491 шт:
Мінімальне замовлення: 2
MAL202134102E3 MAL202134102E3 Виробник : Vishay / BC Components 021asm.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Axial Leaded 1000uF 10V 20% Axial