MAL202135221E3
MAL202135221E3 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
021asm.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP ALUM 220UF 20% 16V AXIAL TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia x 0.433" L (8.00mm x 11.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.2Ohm
Lifetime @ Temp.: 2500 Hrs @ 85°C
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 16 V
Impedance: 730 mOhms
Ripple Current @ High Frequency: 252 mA @ 10 kHz
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 220UF 20% 16V AXIAL TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia x 0.433" L (8.00mm x 11.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.2Ohm, Lifetime @ Temp.: 2500 Hrs @ 85°C, Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 16 V, Impedance: 730 mOhms, Ripple Current @ High Frequency: 252 mA @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MAL202135221E3 MAL202135221E3 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components 021asm.pdf Description: CAP ALUM 220UF 20% 16V AXIAL TH
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial, Can
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 16 V
Impedance: 730 mOhms
на замовлення 74 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
MAL202135221E3 MAL202135221E3 Виробник : Vishay / BC Components 021asm.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Axial Leaded 220uF 16V 20% Axial
на замовлення 558 шт:
Мінімальне замовлення: 2
MAL202135221E3 MAL202135221E3 Виробник : VISHAY VISH-S-A0002931203-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - MAL202135221E3 - ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 220UF, 16V, 20%, AXIAL