Продукція > MICROSEMI > MASMBJ15CAE3
MASMBJ15CAE3 MICROSEMI
10560-msmb-datasheet
Виробник: MICROSEMI
SMBJ/600 W, BIDIRECTIONAL, SILICON, TVS DIODE MASMBJ15
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMBJ, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 24A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Military, Part Status: Active, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції MASMBJ15CAE3
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 24A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24.4V
Power - Peak Pulse: 600W