MASMBJ20AE3 MICROSEMI
RF01000+%283%29.pdf
Виробник: MICROSEMI
SMBJ/Transient Voltage Suppressor MASMBJ20
кількість в упаковці: 1 шт
Написати відгук
Description: TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AA, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 22.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32.4V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Military, Part Status: Active, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції MASMBJ20AE3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 18.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 22.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32.4V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Grade: Military
Part Status: Active
Qualification: MIL-PRF-19500
товару немає в наявності
MASMBJ20AE3 MASMBJ20AE3 Виробник : Microchip Technology RF01000_2b_3_-3135255.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 20V 5% 600W uni