MASMBJ22A MICROSEMI
RF01000+%283%29.pdf
Виробник: MICROSEMI
SMBJ/SURFACE MOUNT 600 W TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR MASMBJ22
кількість в упаковці: 1 шт
Написати відгук
Description: TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AA, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 24.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Military, Part Status: Active, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції MASMBJ22A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 16.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 22V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 24.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 35.5V
Power - Peak Pulse: 600W