MASMBJ24A
MASMBJ24A Microchip Technology
10560-msmb-datasheet
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMBJ
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Grade: Military
Part Status: Active
Написати відгук
Description: TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMBJ, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 38.9V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Military, Part Status: Active, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції MASMBJ24A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MASMBJ24A MASMBJ24A Виробник : Microchip Technology RF01000_2b_3_-3135255.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 24V 5% 600W uni