MASMBJ26A
MASMBJ26A Microchip Technology
10560-msmb-datasheet
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMBJ
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 14.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 28.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42.1V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Grade: Military
Part Status: Active
Qualification: MIL-PRF-19500
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMBJ, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 14.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 26V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 28.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 42.1V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Military, Part Status: Active, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції MASMBJ26A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MASMBJ26A MASMBJ26A Виробник : Microchip Technology RF01000+(3).pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 26V 5% 600W uni