MASMBJ30A MICROSEMI
10560-msmb-datasheet
Виробник: MICROSEMI
SMBJ/TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR MASMBJ30
кількість в упаковці: 1 шт
Написати відгук
Description: TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMBJ, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 33.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active, Grade: Military, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції MASMBJ30A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 33.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V
Power - Peak Pulse: 600W
товару немає в наявності
MASMBJ30A MASMBJ30A Виробник : Microchip Technology RF01000_2b_3_-3135255.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 30V 5% 600W uni