MASMBJ33A
MASMBJ33A Microchip Technology
10560-msmb-datasheet
Виробник: Microchip Technology
Description: TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMBJ
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V
Supplier Device Package: SMBJ (DO-214AA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 36.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.3V
Power - Peak Pulse: 600W
Написати відгук
Description: TVS DIODE 33VWM 53.3VC SMBJ, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 33V, Supplier Device Package: SMBJ (DO-214AA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 36.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 53.3V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Military, Part Status: Active, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції MASMBJ33A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MASMBJ33A MASMBJ33A Виробник : Microchip Technology RF01000_2b_3_-3135255.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 33V 5% 600W uni