MASMBJ36A MICROSEMI
10560-msmb-datasheet
Виробник: MICROSEMI
MASMBJ36A MASMBJ36
кількість в упаковці: 1 шт
Написати відгук
Description: TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMBJ, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 40V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 58.1V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active, Grade: Military, Qualification: MIL-PRF-19500.
Інші пропозиції MASMBJ36A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 10.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 40V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 58.1V
Power - Peak Pulse: 600W
товару немає в наявності
MASMBJ36A MASMBJ36A Виробник : Microchip Technology RF01000+(3).pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS 36V 5% 600W uni