MAZ31200ML
MAZ31200ML Panasonic Electronic Components
MAZ3000_Series_Rev_Jun_2013.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: DIODE ZENER 12V 200MW MINI3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Supplier Device Package: Mini3-G1
Part Status: Obsolete
Power - Max: 200 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 12V 200MW MINI3, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V, Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms, Supplier Device Package: Mini3-G1, Part Status: Obsolete, Power - Max: 200 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V.
Інші пропозиції MAZ31200ML
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MAZ31200ML MAZ31200ML Виробник : Panasonic Electronic Components MAZ3000_Series_Rev_Jun_2013.pdf Description: DIODE ZENER 12V 200MW MINI3
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 25 Ohms
Part Status: Obsolete
Power - Max: 200 mW