MAZ42700MF
MAZ42700MF Panasonic Electronic Components
MAZ4000_Series_Rev_Nov_2011.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: DIODE ZENER 27V 370MW DO34
Tolerance: ±7%
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 27 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: DO34-A2
Part Status: Obsolete
Power - Max: 370 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 19 V
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 27V 370MW DO34, Tolerance: ±7%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: DO-204AG, DO-34, Axial, Mounting Type: Through Hole, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 27 V, Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms, Supplier Device Package: DO34-A2, Part Status: Obsolete, Power - Max: 370 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 19 V.
Інші пропозиції MAZ42700MF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MAZ42700MF MAZ42700MF Виробник : Panasonic Electronic Components MAZ4000_Series_Rev_Nov_2011.pdf Description: DIODE ZENER 27V 370MW DO34
Tolerance: ±7%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Through Hole
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Part Status: Obsolete
Power - Max: 370 mW