MAZ81200ML
MAZ81200ML Panasonic Electronic Components
MAZ8000%28L%2CM%2CH%29_Rev_Feb_2002.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: DIODE ZENER 12V 150MW SMINI2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Supplier Device Package: SMini2-F1
Power - Max: 150 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 9 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 12V 150MW SMINI2, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V, Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms, Supplier Device Package: SMini2-F1, Power - Max: 150 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 9 V.
Інші пропозиції MAZ81200ML
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MAZ81200ML MAZ81200ML Виробник : Panasonic Electronic Components MAZ8000%28L%2CM%2CH%29_Rev_Feb_2002.pdf Description: DIODE ZENER 12V 150MW SMINI2
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Power - Max: 150 mW