MAZ8300GML
MAZ8300GML Panasonic Electronic Components
MAZ8zzzG_Rev_Nov_2011.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: DIODE ZENER 30V 150MW SMINI2
Tolerance: ±7%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-90, SOD-323F
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 30 V
Impedance (Max) (Zzt): 160 Ohms
Supplier Device Package: SMini2-F3
Power - Max: 150 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 23 V
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 30V 150MW SMINI2, Tolerance: ±7%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-90, SOD-323F, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 30 V, Impedance (Max) (Zzt): 160 Ohms, Supplier Device Package: SMini2-F3, Power - Max: 150 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 23 V.
Інші пропозиції MAZ8300GML
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MAZ8300GML MAZ8300GML Виробник : Panasonic Electronic Components MAZ8zzzG_Rev_Nov_2011.pdf Description: DIODE ZENER 30V 150MW SMINI2
Tolerance: ±7%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 150 mW