MAZD12000L
MAZD12000L Panasonic Electronic Components
MAZDzzzG_Rev_Nov_2011.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: DIODE ZENER 12V 120MW SSSMINI2
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 2-SMD, Flat Lead
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Supplier Device Package: SSSMini2-F2
Power - Max: 120 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 9 V
на замовлення 4898 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 12V 120MW SSSMINI2, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 2-SMD, Flat Lead, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V, Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms, Supplier Device Package: SSSMini2-F2, Power - Max: 120 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 9 V.
Інші пропозиції MAZD12000L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MAZD12000L MAZD12000L Виробник : Panasonic Electronic Components MAZDzzzG_Rev_Nov_2011.pdf Description: DIODE ZENER 12V 120MW SSSMINI2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Power - Max: 120 mW