MAZD16000L
MAZDzzzG_Rev_Nov_2011.pdf
Код товару: 181490
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Стабілітрони
Написати відгук
Інші пропозиції MAZD16000L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MAZD16000L MAZD16000L Виробник : Panasonic Electronic Components MAZDzzzG_Rev_Nov_2011.pdf Description: DIODE ZENER 16V 120MW SSSMINI2
Tolerance: ±6%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, Flat Leads
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 16 V
Impedance (Max) (Zzt): 50 Ohms
Supplier Device Package: SSSMini2-F2
Power - Max: 120 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 12 V