MAZD300G0L
MAZD300G0L Panasonic Electronic Components
MAZDzzzG_Rev_Nov_2011.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: DIODE ZENER 30V 120MW SSSMINI2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±7%
Package / Case: 2-SMD, Flat Lead
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 30 V
Impedance (Max) (Zzt): 160 Ohms
Supplier Device Package: SSSMini2-F3
Power - Max: 120 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 23 V
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 30V 120MW SSSMINI2, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±7%, Package / Case: 2-SMD, Flat Lead, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 30 V, Impedance (Max) (Zzt): 160 Ohms, Supplier Device Package: SSSMini2-F3, Power - Max: 120 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 23 V.
Інші пропозиції MAZD300G0L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MAZD300G0L MAZD300G0L Виробник : Panasonic Electronic Components MAZDzzzG_Rev_Nov_2011.pdf Description: DIODE ZENER 30V 120MW SSSMINI2
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±7%
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 120 mW