MB120S15C01
MB120S15C01 SL POWER / Advanced Energy
ENG-MB120-08.24.23.pdf
Виробник: SL POWER / Advanced Energy
Description: AC/DC CONVERTER 15V 99W
Power (Watts): 99W (120W Forced Air)
Features: Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.25" H (101.6mm x 50.8mm x 31.8mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CE
Efficiency: 93%
Voltage - Output 1: 15V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 6.6 A
на замовлення 81 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 99W, Power (Watts): 99W (120W Forced Air), Features: Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.25" H (101.6mm x 50.8mm x 31.8mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CE, Efficiency: 93%, Voltage - Output 1: 15V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 6.6 A.