MB120S18C01
MB120S18C01 SL POWER / Advanced Energy
ENG-MB120-08.24.23.pdf
Виробник: SL POWER / Advanced Energy
Description: AC/DC CONVERTER 18V 99W
Power (Watts): 99W (119W Forced Air)
Features: Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.25" H (101.6mm x 50.8mm x 31.8mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CE
Efficiency: 94%
Voltage - Output 1: 18V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 5.5 A
на замовлення 68 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 18V 99W, Power (Watts): 99W (119W Forced Air), Features: Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 1.25" H (101.6mm x 50.8mm x 31.8mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CE, Efficiency: 94%, Voltage - Output 1: 18V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 5.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MB120S18C01 MB120S18C01 Виробник : Condor / SL Power MB120_DS-1130013.pdf Switching Power Supplies
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
на замовлення 50 шт:
MB120S18C01 MB120S18C01 Виробник : Advanced Energy / SL Power ENG-MB120-08.24.23.pdf Power Supplies - Chassis Mount 18V at 6.6A Class II